Αναζήτηση

Είσοδος



Ημερολόγιο

Απρίλιος 2018
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Επισκέψεις

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα7
mod_vvisit_counterΧτές42
mod_vvisit_counterΤρ. Εβδομάδα7
mod_vvisit_counterΠροηγ. Εβδομάδα218
mod_vvisit_counterΤρ. Μήνα1036
mod_vvisit_counterΠροηγ. Μήνα1315
mod_vvisit_counterΟλα192372

Online (20 λεπτά πριν): 1
Your IP: 213.16.184.169
MOZILLA 4.5, WINDOWS
Τώρα είναι: 2018-04-29 09:02
Διακρίσεις
Athens Open Festival of Dance, 26 Σεπτεμβρίου 2009:


1. Χρυσό μετάλιο και χρηματικό έπαθλο 700 ευρώ – Hip-Hop, έφηβοι ομαδικό- Μυλωνάκης Φραγκίσκος, Νικολόπουλος Βαγγέλης, Λώνα Ελισσάβετ, Ποταμίτη Κασσάνδρα, Τζατζάλα Νεφέλη, Ντάφλου Ελένη, Πέτρου Χριστίνα, Πέτρου Αγλαϊα, Κουρέτα Μαρία, Παπαδοπούλου Μάρθα
2. Χρυσό μετάλιο- One Dance, Rumba- Βλάσης Νίκος, Σπανού Βαρβάρα
3. Αργυρό μετάλιο – One Dance, Cha-cha- Βλάσης Νίκος Σπανού Βαρβάρα
4. Αργυρό μετάλιο- One Dance, Rumba- Νικολόπουλος Βαγγέλης, Τζατζάλα Νεφέλη
5. Αργυρό μετάλιο- One Dance, Cha-cha- Νικολόπουλος Βαγγέλης Τζατζάλα Νεφέλη

Συγχαρητήρια!!!

 

 

Αγώνες Acropolis 19 Δεκεμβρίου 2009:

 

1. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ - ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΑ – ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
2. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ – ORIENTAL (MIKΡΑ ΠΑΙΔΙΑ), ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ, ΖΙΩΓΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΖΩΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΔΑ, ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΜΑΡΙΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ, ΒΑΓΙΑ ΕΥΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ – ORIENTAL (ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ), ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ, ΖΑΡΚΑΔΑ ΡΕΑ, ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΤΖΙΤΖΙΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΦΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ, ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΛΩΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ, ΡΕΤΖΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΗΛΙΑΝΝΑ
4. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ – ORIENTAL (ENΗΛΙΚΕΣ)
5. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ –  ATOMIKO ORIENTAL, MIKΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ
6. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ – ΑΤΟΜΙΚΟ ORIENTAL, MIKΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΖΩΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
7. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ – ΑΤΟΜΙΚΟ ORIENTAL, MIKΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΔΑ
8. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ – ΑΤΟΜΙΚΟ ORIENTAL, MEΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ
9. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ – ΑΤΟΜΙΚΟ  ΟRIENTAL, NIKOΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
10. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ - LATIN, MIKΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ, ΖΙΩΓΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΖΩΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΔΑ
11.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ –LATIN ΕΦΗΒΙΚΟ ΣΠΑΝΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΑΔΑΜΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ – ΔΟΥΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΣΟΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΛΩΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΛΙΑ – ΣΥΣΜΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΣΑ
12. ΑΡΓΥΡΟ ΜΑΤΑΛΙΟ LATIN ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ – ΝΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΑ – ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ – ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ – ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
13. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ LATIN ΠΑΙΔΙΚΟ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ – ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ – ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΚΑΒΑΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ – ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΛΩΤΣΗ ΗΛΙΑΝΝΑ – ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ – ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
14.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΗΙΡ-ΗΟΡ ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ – ΝΙΚΟΛΟΠΟΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ – ΛΩΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ – ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
15.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΗΙΡ-ΗΟΡ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΠΑΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΔΟΥΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΣΠΑΝΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
16.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 3 ΧΟΡΟΙ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ
17.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 3 ΧΟΡΟΙ ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ – ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
18.4Η ΘΕΣΗ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ 3 ΧΟΡΟΙ ΖΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΜΕΛΑΤΗ ΣΤΕΛΛΑ
19.6Η ΘΕΣΗ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ
20.5Η ΘΕΣΗ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ
21.4Η ΘΕΣΗ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ ΖΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
22.5Η ΘΕΣΗ ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΔΟΥΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
23.8Η ΘΕΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ ΟΝΕ DANCE RUMBA ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ – ΣΥΡΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ

 Συγχαρητήρια!!!