Αναζήτηση

Είσοδος



Ημερολόγιο

Απρίλιος 2018
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Επισκέψεις

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα7
mod_vvisit_counterΧτές42
mod_vvisit_counterΤρ. Εβδομάδα7
mod_vvisit_counterΠροηγ. Εβδομάδα218
mod_vvisit_counterΤρ. Μήνα1036
mod_vvisit_counterΠροηγ. Μήνα1315
mod_vvisit_counterΟλα192372

Online (20 λεπτά πριν): 1
Your IP: 213.16.184.169
MOZILLA 4.5, WINDOWS
Τώρα είναι: 2018-04-29 09:02
Διακρίσεις 2010
1.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ:
   ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

2.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ:
   ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

3.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ:
   ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

4.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ:
   ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
   ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
   ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

5.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ:
   ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ
   ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

6.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4-6 ΕΤΩΝ ORIENTAL: ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

7.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4-6 ΕΤΩΝ ORIENTAL: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ

8.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7-11 ΕΤΩΝ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ORIENTAL:
   ΠΛΩΤΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

9.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7-11 ΕΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ ORIENTAL:
   ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

10.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7-11 ΕΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ ORIENTAL:
   ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

11.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7-11 ΕΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ ORIENTAL:
   ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ

12.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ORIENTAL ΠΑΙΔΙΑ:
   ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΔΑ,ΠΟΠ ΚΑΤΑΛΙΝΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ,ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ,ΠΛΩΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ,ΠΛΩΤΑ    ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ,ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

13.ΧΡΥΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12-15 ΕΤΩΝ ΕΦΗΒΟΙ:
   ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΛΩΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ,ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

14.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL SOLO 12-15 ΕΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ:
   ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

15.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ LATIN ΠΑΙΔΙΑ 7-11 ΕΤΩΝ:
   ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ,ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ,ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΛΩΤΣΗ     ΗΛΙΑΝΝΑ

16.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ LATIN 7-11 ΕΤΩΝ:
   ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΔΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΤΡΙΒΕΛΑ ΜΑΡΙΧΡΥΣΑ,ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΜΑΤΙΝΑ,ΠΟΠ ΚΑΤΑΛΙΝΑ,ΠΑΤΕΡΕΛΗ     ΜΑΤΙΝΑ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

17.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ LATIN 12-15 ΕΤΩΝ ΕΦΗΒΟΙ:
   ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΣΠΑΝΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΑΔΑΜΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ,ΔΟΥΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΛΩΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

18.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ACCOSIATE ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LATIN 12-15 ΕΤΩΝ:
   ΜΑΥΡΟΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

19.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE CHA-CHA ΠΑΙΔΙΑ 7-11 ΕΤΩΝ:
   ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

20.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ΧΙΠ-ΧΟΠ ΠΑΙΔΙΑ 7-11 ΕΤΩΝ:
   ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

21.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ΧΙΠ-ΧΟΠ 12-15 ΕΤΩΝ ΕΦΗΒΟΙ:
   ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ,ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ,ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΚΟΥΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ,ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ,ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ,ΝΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

22.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΙΠ-ΧΟΠ ΕΝΗΛΙΚΕΣ:
   ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,ΔΟΥΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΣΠΑΝΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ,ΓΚΑΝΕΜ ΣΑΡΑ,ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

4η ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΙΚΟ LATIN:
ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ,ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ,ΣΕΡΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΝΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΙΜΕΡΗ ΣΟΦΙΑ,ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΛΑΙΑ

6η ΘΕΣΗ ONE DANCE RUMBA:
ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ,ΣΥΡΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ)