Αναζήτηση

Είσοδος



Ημερολόγιο

Απρίλιος 2018
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Επισκέψεις

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα52
mod_vvisit_counterΧτές36
mod_vvisit_counterΤρ. Εβδομάδα315
mod_vvisit_counterΠροηγ. Εβδομάδα240
mod_vvisit_counterΤρ. Μήνα807
mod_vvisit_counterΠροηγ. Μήνα1315
mod_vvisit_counterΟλα192143

Online (20 λεπτά πριν): 5
Your IP: 54.81.117.119
,
Τώρα είναι: 2018-04-21 22:44
Διακρίσεις 2005
Αγώνες Acropolis 9 Μαϊου 2005:

1. Αργυρό μετάλιο – χασάπικο- παιδιά, Θεοδότου Νεφέλη, Μελέτη Στέλλα
2. Αργυρό μετάλιο- Latin- ομαδικό παιδιά, Μάρε Ιωάννα, Τζατζάλα Νεφέλη, Ντάφλου Ελένη, Ζαφειροπούλου Φανή, Θεοδότου Νεφέλη, Μελέτη Στέλλα, Βάρφη Εύα.
3. Χάλκινο μετάλιο – Latin- ομαδικό παιδιά- Νικολακοπούλου Ιουλία, Μπιλανάκη Αντωνία, Ποταμίτη Χριστίνα, Βουλγαράκη Ισμήνη, Βλάχου Έλενα, Νίνου Κατερίνα, Ζαβιτσάνου Ναυσικά, Ποταμίτη Κασσάνδρα, Λώνα Ελισσάβετ.
4. Χρυσό μετάλιο – Hip-Hop- παιδιά, Μυλωνάκης Φραγκίσκος, Νικολόπουλος Βαγγέλης, Παπαδοπούλου Μάρθα, Τζατζάλα Νεφέλη, Ντάφλου Ελένη, Λώνα Ελισσάβετ, Ποταμίτη Κασσάνδρα, Πέτρου Χριστίνα, Πέτρου Αγλαϊα, Μάρε Ιωάννα.
5. Χρυσό μετάλιο - oriental- παιδιά, Σιούτη Ελένη,
6. Χάλκινο μετάλιο - oriental- παιδιά, Μελέτη Στέλλα
7. Χρυσό μετάλιο - oriental- παιδιά (4-6), Ζώτου Ιουλία
8. Αργυρό μετάλιο – oriental- παιδιά (4-6), Μπιλανάκη Αντωνία
9. Χάλκινο μετάλιο – oriental – παιδιά (4-6), Πατερέλη Ματίνα
10. Χάλκινο μετάλιο – oriental – ενηλίκων, Συσμανίδη Νατάσσα
11. Χρυσό μετάλο – oriental- ομαδικό παιδιά, Ποταμίτη Κασσάνδρα, Θεοδότου Νεφέλη, Μελέτη Στέλλα, Τζατζάλα Νεφέλη, Λώνα Ελισσάβετ, Νικολακοπούλου Ιουλία, Σιούτη Ελένη
12. Χρυσό μετάλιο – oriental – ομαδικό παιδιά (4-6), Σταμάτη Μαρία- Αγγελική, Ζώτου Ιουλία, Ζιώγα Ειρήνη, Μπιλανάκη Αντωνία, Μπαράκου Ίριδα, Πατερέλη Ματίνα, Αντωνιάδη Άλκιστη
13. Χάλκινο μετάλιο – 3Dance International – παιδιά, Ζώτος Άγγελος, Θεοδότου Νεφέλη
14. 5η Θέση – 5Dance International Juniors – Νικολόπουλος Βαγγέλης Τζατζάλα Νεφέλη
15. Χρυσό μετάλιο – 3Dance International Latin, ενήλικες- Δεσίκος Μιχάλης, Γερασίμου Βάσια
16. Χρυσό μετάλιο – One Dance, Rumba- Δεσίκος Μιχάλης, Παπαγιάννη Σοφία
17. Χρυσό μετάλιο – One Dance, Cha- Cha- Δεσίκος Μιχάλης Παπαγιάννη Σοφία
18. 4η Θέση – Hip-Hop, ενήλικες- Ξιαρχογιαννόπουλος Τάσος, Παρασκευάς Αλέξανδρος, Συρανίδη Έλενα, Παπαγιάννη Σοφία, Γεωργοπούλου Μαίρη, Σαμουρίδου Μαρία, Δουλιώτη Αγγελική, Νικολοπούλου Μαίρη
19. 5η Θέση – Latin ομαδικό, έφηβοι- Καμπάνη Χρυσαυγή, Δουλιώτη Αγγελική, Τσαναχτσίδου Σταματία, Συσμανίδη Νατάσσα, Αδάμου Κοραλία, Παππακώστα Λία, Σκορλίδη Κατερίνα
20. 4η Θέση – Oriental, παιδιά (4-6)- Σταμάτη Μαρία-Αγγελική
21. 4η Θέση – Oriental, ενήλικες- Τσακίρη Σοφία
22. 4η Θέση – Χασάπικο, έφηβοι- Τζατζάλα Νεφέλη, Ζαφειροπούλου Φανή
23. 5η Θέση – Ζεϊμπέκικο, παιδιά- Ζαβιτσάνου Ναυσικά
24. 6η Θέση – Ζεϊμπέκικο, παιδιά- Μελέτη Στέλλα
25. 6η Θέση – Ζεϊμπέκικο, έφηβοι- Δουλιώτη Αγγελική
26. 7η Θέση – Ζεϊμπέκικο, έφηβοι- Τσαναχτσίδου Σταματία


Συγχαρητήρια!!!