Αναζήτηση

Είσοδος



Ημερολόγιο

Απρίλιος 2018
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Επισκέψεις

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα50
mod_vvisit_counterΧτές36
mod_vvisit_counterΤρ. Εβδομάδα313
mod_vvisit_counterΠροηγ. Εβδομάδα240
mod_vvisit_counterΤρ. Μήνα805
mod_vvisit_counterΠροηγ. Μήνα1315
mod_vvisit_counterΟλα192141

Online (20 λεπτά πριν): 3
Your IP: 54.81.117.119
,
Τώρα είναι: 2018-04-21 22:37
Acropolis International Cup 2013
1. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ JUVENILES
ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ

2. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ JUVENILES
ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ – ΠΛΩΤΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

3. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ JUVENILES
ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ

4. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ JUNIORS
ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΕΤΙΝΑ

5. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ JUNIORS
MEΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

6. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΣΟΛΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ 4-6 ΕΤΩΝ
ΠΛΩΤΑ ΜΑΤΙΝΑ

7. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΣΟΛΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ JUVENILES
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ

8. AΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΣΟΛΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ YOUTH
ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

9. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΧΑΣΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ, ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΡΩ

10. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΟΜΑΔΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
ΤΣΙΓΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΛΟΥΚΑ ΟΛΓΑ, ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΜΑΙΡΗ, ΚΙΟΥΚΛΑΚΟΥ ΕΥΑ, ΧΑΣΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΕΡΙΚΟΥ ΚΕΛΥ

11. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΙΠ-ΧΟΠ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΕΤΙΝΑ, ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ, ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ, ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

12. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΛΩΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ, ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ, ΛΑΝΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

13. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1 JUVENILES
ΠΑΡΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ –ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ

14. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ STANDARD ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1 JUNIORS
ΜΗΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

15. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1 JUNIORS
ΜΗΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

16. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ3 JUNIORS
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

17. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ STANDARD ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ3 JUNIORS
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

18. ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1 JUNIORS
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

19. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE OPEN RUMBA JUNIORS
ΜΗΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

20. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE RUMBA OPEN JUNIORS
ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

21. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE SAMBA OPEN JUNIORS
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

22. XΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ C3 ADULTS
ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ – ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

23. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE CHA CHA OPEN ADULTS
ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΚΥ

24. ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE RUMBA OPEN ADULTS
ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΚΥ

25. ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE SAMBA OPEN ADULTS
ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΚΥ