Αναζήτηση

Είσοδος



Ημερολόγιο

Απρίλιος 2018
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Επισκέψεις

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα50
mod_vvisit_counterΧτές36
mod_vvisit_counterΤρ. Εβδομάδα313
mod_vvisit_counterΠροηγ. Εβδομάδα240
mod_vvisit_counterΤρ. Μήνα805
mod_vvisit_counterΠροηγ. Μήνα1315
mod_vvisit_counterΟλα192141

Online (20 λεπτά πριν): 3
Your IP: 54.81.117.119
,
Τώρα είναι: 2018-04-21 22:35
1o Hellenic Open
ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ 7-11
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Πατερέλη Ματίνα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παγώνης Γιάννης
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καραγιάννη Σοφία

ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ 12-15
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μελέτη Στέλλα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μαρκατσέλλη Μαριετίνα
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Σίψα Γεωργία

ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ 19-34

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μάκκα Δέσποινα

ΧΑΣΑΠΙΚΟ 7-11
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Πλώτα Τζωρτζίνα, Πατερέλη Ματίνα, Κωστοπούλου Ελένη
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Δρακονταειδή Κλειώ, Νικολακοπούλου Ιουλία, Παγώνης Γιάννης
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μακρυαλέα Σταυρούλα, Νικολακοπούλου Μαρία

ΧΑΣΑΠΙΚΟ 12-15
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μελέτη Στέλλα, Βουλγαράκη Ισμήνη, Μήτση Γεωργία
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μάτσκαρη Σωτηρία, Μαρκατσέλλη Μαριετίνα, Σίψα Γεωργία

ΧΑΣΑΠΙΚΟ 19-34
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μάκκα Δέσποινα, Αργυρόπουλος Γρηγόρης

ZOMBALATINO
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Λώλη Αθηνά, Σιούτη Ελένη, Τσαλτάκη Χριστίνα, Φορντέα Τάμυ, Ανδρεούλη Αννα

GANGAM STYLE

XΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καψιόχα Μαρία, Νικολακοπούλου Τζούλια, Ντάφλου Ελευθερία, Μελέτη Στέλλα, Θεοδότου Νεφέλη, Μαρκατσέλλη Μαριετίνα, Στεργίου Ηρώ, Βουλγαράκη Ισμήνη, Μήτση Γεωργία

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Πείδη Μαρία, Τσιτώνα Θάλεια, Τόλια Χριστίνα, Κουμπιά Μαρία, Κωστοπούλου Σοφία, Χατζηκυριάκου Ζέτα, Κατσαρού Ξένια, Μαρασίδου Νένα, Γαρζεντίν Φλώρα, Τριανταφύλλου Βάνα, Παπαδόπουλος Αλέξανδρος, Χρονάς Γιώργος, Τοπαλίδη Χριστίνα, Σέλιου Μαίρη

ORIENTAL 4-6
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νικολακοπούλου Στεφανία
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παριανού Χρυσοβαλάντω
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Κοντογιάννη Ασημίνα

ORIENTAL 7-9
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Στεργίου Μαρία
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μακρυαλέα Σταυρούλα
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καραγιάννη Σοφία

ORIENTAL 10-11
XΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Δρακονταειδή Κλειώ
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Πατερέλη Ματίνα
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νικολακοπούλου Ιουλία

ORIENTAL 12-15
XAΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Στεργίου Ηρώ

ORIENTAL 16-34 ADVANCED
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καρκαρασφίλη Ιζαμπέλα

ΟΜΑΔΕΣ ORIENTAL 4-6
XΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Πουλίδη Ελένη, Παριανού Χρυσοβαλάντω, Αρτζίδη Λυδία, Νικολακοπούλου Στεφανία, Κοντογιάννη Ασημίνα, Πλώτα Ματίνα

ΟΜΑΔΕΣ ORIENTAL 7-11
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Πρίντζου Ματίνα, Πατερέλη Ματίνα, Νικολακοπούλου Μαρία, Νικολακοπούλου Ιουλία, Κωστοπούλου Ελένη, Δρακονταειδή Κλειώ, Πλώτα Τζωρτζίνα
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μακρυαλέα Σταυρούλα, Στεργίου Μαρία, Καναβού Τίνα, Σούχλερη Αλεξάνδρα, Τριβέλα Βικτωρία, Πλώτα Μαργαρίτα, Καραγιάννη Σοφία

ΟΜΑΔΕΣ ORIENTAL 12-15
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νικολακοπούλου Τζούλια, Τζατζάλα Νεφέλη, Στεργίου Ηρώ, Μήτση Γεωργία, Καρκαρασφίλη Ιζαμπέλα, Κλεισούρα Χαρά, Κέφαλη Δήμητρα, Κέφαλη Μαρία

ΟΜΑΔΕΣ ΟΡΙΕΝΤΑΛ 16-34
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Λούκα Ολγα, Κιουκλάκη Ευα, Τσίγκα Κατερίνα, Χασάπη Δήμητρα, Μπερίτση Αγγελική

SOLO HIP – HOP 12-15
XAΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μπιλανάκη Αντωνία

SOLO HIP HOP 16-34 WAACKING /VOGUING
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Δουλιώτη Αγγελική

ΟΜΑΔΕΣ HIP HOP 12-15
XΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νικολακοπούλου Τζούλια, Σίψα Γεωργία, Μελέτη Στέλλα, Θεοδότου Νεφέλη, Μήτση Γεωργία, Βουλγαράκη Ισμήνη, Μαρκατσέλλη Μαριετίνα, Μπιλανάκη Αντωνία, Κούστα Χριστίνα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ Λούνγκου Αλεξάνδρα, Δρακονταειδή Κλειώ, Κωστούλα Δήμητρα, Λιάσκα Αριστέα, Ντόβολη Βασιλική, Λαμπροπούλου Λίζα

SOLO LATIN 7-9
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μακρυαλέα Σταυρούλα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νικολοπούλου Θεοδώρα
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καραγιάννη Σοφία

SOLO LATIN 10-11

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Δρακονταειδή Κλειώ
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νικπολακοπούλου Ιουλία

SOLO LATIN 12-15
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Ματσκαρη Σωτηρία

SOLO LATIN 16-18
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νταφλου Ελένη
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Κοσμάτου Μαρία
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καψιόχα Μαρία

ΟΜΑΔΕΣ ΛΑΤΙΝ 7-11
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Δρακονταειδή Κλειώ, Κωστοπούλου Ελένη, Νικολακοπούλου Μαρία, Νικολακοπούλου Ιουλία, Πρίντζου Ματίνα, Πατερέλη Ματίνα, Ποπ Καταλίνα, Παπαγεώργη Κατερίνα, Πλώτα Τζωρτζίνα, Τριβέλα Μαριχρύσα, Φουρναράκη Αννέτα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καναβού Τίνα, Μακρυαλέα Σταυρούλα, Νικολοπούλου Θεοδώρα, Πολυχρόνου Νεφέλη, Καραγιάννη Σοφία, Παγώνη Παναγιώτα

ΟΜΑΔΕΣ ΛΑΤΙΝ 12-15
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Καψιόχα Μαρία, Μήτση Γεωργία, Ντάφλου Ελευθερία, Πολυχρόνου Αγγελική, Κόττη Φωτεινή, Στεργίου Ηρώ, Μαρκατσέλλη Μαριετίνα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Νικολακοπούλου Τζούλια, Λανάρα Ναταλία, Μπιλανάκη Αντωνία, Λώτση Ηλιάννα, Βουλγαράκη Ισμήνη, Μάτσκαρη Σωτηρία, Σίψα Γεωργία, Κούστα Χριστινα, Δανιηλίδη Σοφία

ΟΜΑΔΕΣ ΛΑΤΙΝ 16-34
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μελέτη Στέλλα, Κοσμάτου Μαρία, Τζατζάλα Νεφέλη, Ντάφλου Ελένη, Καλλίλα, Ελενα, Μενύχτα Νικολέτα, Δουλιώτη Αγγελική

C1 STANDARD XOΡΟΙ 7-11
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παρανίκας Γιώργος – Πατερέλη Ματίνα

C2 STANDARD ΧΟΡΟΙ 12-15
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παγώνης Γιάννης – Νικολακοπούλου Τζουλια
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μαυρογενειάδης Νικόλαος – Ματσκαρη Σωτηρία

C3 STANDARD ΧΟΡΟΙ 12-15
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παπαδοπουλος Αλέξανδρος – Μπιλανακη Αντωνία

C1 LATIN ΧΟΡΟΙ 7-11
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παρανίκας Γιώργος – Πατερέλη Ματίνα
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Ζερτίδης Γιάννης – Στεργίου Μαρία

C1 LATIN XOΡΟΙ 12-15
XΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μήτσης Ανδρέας – Μακρυαλέα Σταυρούλα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Οικονομίδης Γιώργος – Σίψα Γεωργία
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Οικονομιδης Δημήτρης – Ποπ Καταλίνα

C3 LATIN XΟΡΟΙ 12-15
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παπαδοπουλος Αλέξανδρος – Μπιλανακη Αντωνία
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παγώνης Γιάννης – Νικολακοπούλου Τζουλια
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Μαυρογενειάδης Νικόλαος – Ματσκαρη Σωτηρία

WHEELCHAIR
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Παρασκευάς Αλέξανδρος – Σταματοπούλου Αλεξάνδρα
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Κυπριώτης Χρήστος – Καλλίλα Ελενα
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Γαλαίος Χρήστος – Λέφα Μάρω

C3 LATIN ΧΟΡΟΙ 19-34 ΚΛΕΙΣΤΗ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Βλάσσης Νίκος – Λέγάκη Βιβή

ONE DANCE RUMBA
XAΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ Ξιαρχογιαννόπουλος Τάσος – Παπαγιάννη Σοφία