Αναζήτηση

Είσοδος



Ημερολόγιο

Απρίλιος 2018
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Επισκέψεις

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα50
mod_vvisit_counterΧτές36
mod_vvisit_counterΤρ. Εβδομάδα313
mod_vvisit_counterΠροηγ. Εβδομάδα240
mod_vvisit_counterΤρ. Μήνα805
mod_vvisit_counterΠροηγ. Μήνα1315
mod_vvisit_counterΟλα192141

Online (20 λεπτά πριν): 3
Your IP: 54.81.117.119
,
Τώρα είναι: 2018-04-21 22:41
Acropolis Open 2012
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ
ΠΛΩΤΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ- ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ-ΠΟΠ ΚΑΤΑΛΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ
ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ-ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ
ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

5η ΘΕΣΗ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ, ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ) ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ

6η ΘΕΣΗ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ, ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ) ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

4η ΘΕΣΗ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

5η ΘΕΣΗ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΣΟΛΟ (4-6)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

4η ΘΕΣΗ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΣΟΛΟ (4-6) ΠΛΩΤΑ ΜΑΤΙΝΑ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΣΟΛΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΣΟΛΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΙΔΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

4η ΘΕΣΗ ΣΟΛΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΙΔΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΣΟΛΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΦΗΒΟΙ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΡΩ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΣΟΛΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΚΑΡΚΑΡΑΣΦΙΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΠΑΙΔΙΑ
ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΕΦΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ, ΠΛΩΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΝΕΛΑ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ, ΠΛΩΤΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ, ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΜΑΤΙΝΑ, ΣΕΡΒΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ, ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ,ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ, ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΡΩ, ΚΑΡΚΑΡΑΣΦΙΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΧΑΡΑ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ΧΙΠ-ΧΟΠ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ, ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ΧΙΠ-ΧΟΠ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
ΣΟΥΛΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ, ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΚΩΛΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ, ΚΑΠΙΣΗ ΣΟΥΛΑ

4η ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΧΙΠ-ΧΟΠ ΕΦΗΒΟΙ
ΙΜΕΡΗ ΣΟΦΙΑ, ΙΜΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΞΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΚΑΨΙΟΧΑ ΜΑΡΙΑ, ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΟΙ
ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ, ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΛΑΝΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΛΩΤΣΗ ΗΛΙΑΝΝΑ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ

5η ΘΕΣΗ ΛΑΤΙΝ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΙΑ(ΣΤΙΣ 10 ΟΜΑΔΕΣ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΟΠ ΚΑΤΑΛΙΝΑ, ΠΛΩΤΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ, ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΜΑΤΙΝΑ, ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ, ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ

7η ΘΕΣΗ ΛΑΤΙΝ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΙΑ(ΣΤΙΣ 10 ΟΜΑΔΕΣ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΠΑΓΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ, ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

4η ΘΕΣΗ ΛΑΤΙΝ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΟΙ(ΣΤΙΣ 10 ΟΜΑΔΕΣ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΡΩ, ΚΑΨΙΟΧΑ ΜΑΡΙΑ, ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΚΟΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΞΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΙΜΕΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΛΑΤΙΝ CHA-CHA, RUMBA, JIVE JUVENILE
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ SL.WALTZ JUVENILE
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ SL.WALTZ JUNIOR
ΜΑΥΡΟΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ- ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

5η ΘΕΣΗ ΛΑΤΙΝ CHA-CHA, RUMBA, JIVE JUNIOR (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ) ΜΑΥΡΟΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ- ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

6η ΘΕΣΗ ΛΑΤΙΝ CHA-CHA, RUMBA, JIVE JUNIOR (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ) ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ- ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ

4η ΘΕΣΗ SL.WALTZ JUVENILE
ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ

5η ΘΕΣΗ ONE DANCE CHA-CHA JUVENILE
ΚΑΛΠΑΞΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

6η ΘΕΣΗ ONE DANCE CHA-CHA JUVENILE
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ