Αναζήτηση

Είσοδος



Ημερολόγιο

Απρίλιος 2018
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Επισκέψεις

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα50
mod_vvisit_counterΧτές36
mod_vvisit_counterΤρ. Εβδομάδα313
mod_vvisit_counterΠροηγ. Εβδομάδα240
mod_vvisit_counterΤρ. Μήνα805
mod_vvisit_counterΠροηγ. Μήνα1315
mod_vvisit_counterΟλα192141

Online (20 λεπτά πριν): 3
Your IP: 54.81.117.119
,
Τώρα είναι: 2018-04-21 22:38
Athens Dance Sport 2011
1.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ JUVENILES
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

2.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ JUVENILES
ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

3.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ JUVENILES
ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

4.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ JUNIORS
ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

5.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ JUNIORS
ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

6.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ JUVENILES
ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

7.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ORIENTAL JUNIORS
ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ,ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΔΑ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΠΛΩΤΑ
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ,ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ

8.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ORIENTAL JUVENILES
ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΕΦΗ,ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΜΑΤΙΝΑ,ΜΑΚΡΥΑΛΕΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ

9.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ ORIENTAL JUNIORS
ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΜΗΤΣΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ,ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ,ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

10.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL SOLO JUVENILES (5-7 ΕΤΩΝ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ

11.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL SOLO JUVENILES (7-11 ΕΤΩΝ)
ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

12.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL SOLO JUVENILES (7-11 ΕΤΩΝ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

13.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL SOLO JUENILES (7-11 ΕΤΩΝ)
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΛΕΙΩ

14.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL SOLO JUNIORS (12-15 ΕΤΩΝ)
ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

15.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ORIENTAL SOLO JUNIORS (12-15 ΕΤΩΝ)
ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

16.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ HIP-HOP JUVENILES
ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ,ΣΙΨΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΜΕΛΕΤΗ
ΣΤΕΛΛΑ

17.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ONE DANCE CHA-CHA
ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

18.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ 3 ΧΟΡΟΙ LATIN JUNIORS
ΜΑΥΡΟΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

19.ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ LATIN JUVENILES
ΒΟΥΛΓΑΡΑΗ ΙΣΜΗΝΗ,ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΣΙΨΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΜΑΤΣΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ,
ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΛΩΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ,ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

20.ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ LATIN JUENILES
ΛΑΝΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ,ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΡΙΔΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ,ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΕΦΗ,ΠΑΤΕΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ,ΤΡΙΒΕΛΑ
ΜΑΡΙΧΡΥΣΑ,ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ,ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΠΛΩΤΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

21.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΟΜΑΔΑ LATIN JUNIORS
ΣΠΑΝΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ,ΤΖΑΤΖΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ,ΔΟΥΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΝΤΟΥΣΚΟΥ
ΡΕΑ,ΑΔΑΜΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ

22.ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ RISING STAR (3 ΧΟΡΟΙ) LATIN
ΔΕΣΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ